Kuşadası Gençlik Festivali 2023

Milyon Yapım Organizasyon tarafından düzenlenecek Kuşadası Gençlik Festivali 13 – 14 – 15 – 16 Temmuz 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

%100 Music ve Red Bull desteğiyle Kuşadası Davutlar Bölgesi’ndeki Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek Kuşadası Gençlik Festivali Ön Satış biletlerini kaçırma!

Kuşadası Gençlik Festivali Programı :

13 Temmuz 2023
Pinhani
Sena Şener
Mavi Gri
Skapova
İlker Pehriz

14 Temmuz 2023
Manga
Fatma Turgut
Yaşlı Amca
Yedinci Ev
Hipersona

15 Temmuz 2023
Athena
Gazapizm
Güneş
Can Gox
Alaz Pesen

16 Temmuz 2023
Selda Bağcan
Cem Adrian
Umut Kuzey
Gökçe
Efes Bandosu

Kuşadası Gençlik Festivali Nerede? Konumu :

 

Kuşadası Gençlik Festivaline Hangi Dolmuş İle Gidilir?

Kuşadası Davutlar Dolmuş Saatleri ve Ücretleri

 

Kuşadası Gençlik Festivali  Hakkında Önemli Notlar :
1) Festival katılımcılarına, aldıkları biletin türüne göre bileklik takılır. Bileklikler katılımcıların festival alanına giriş çıkışını sağlamaktadır.

2) Günlük, kombine ve VIP biletli katılımcılarımızın alana giriş yaptıktan sonra, saat 22:00 öncesi alandan çıkmamaları rica olunur aksi takdirde bileklikleri çıkartılacak olup yeniden giriş için bilet almaları gerekecektir.

3) Kamp biletli katılımcılarımızın 14:00 ile 22:00 arasındaki zamanda alandan çıkmamaları ve 02:00’den önce kamp alanına dönmeleri önemle rica olunur. Aksi takdirde kamp bilekliğiniz çıkarılacak olup biletiniz iptal edilecektir.

4) Kamp bileti satın almakla 18 yaşınızı doldurduğunuzu veya ebeveyninizden onay almış oldugunuzu kabul etmiş bulunmaktasınız. Aksinin tespit edilmesi halinde kampla ilişiğinizin kesilebileceğini ve aynı zamanda bütün sorumluluğun tarafınıza ve velinize ait olduğunu kabul etmektesiniz.

5) Katılımcıların festival süresince bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir.

6) Koparılan, çıkarılan, yırtılan, yapıştırılan ve deforme olan bileklikle festival alanına giriş yapılamaz. Festival alanında bilekliği olmadığı tespit edilen katılımcılar alan dışına çıkarılır.

7) Festival biletinin kaybolması veya çalınması, katılımcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

8) Görevliler katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla kimlik ibraz etmesini isteyebilir.

9) 18 yaş altında olan katılımcılara -18 bilekliği takılır. Bu bilekliği olmadığı tespit edilen veya bilekliğe hasar veren 18 yaş altı katılımcılar alan dışına çıkarılır.

10) Festival alanında 18 yaşından küçüklere alkollü içecek ve sigara satışı kesinlikle yasaktır! Yetişkin katılımcılarımızın 18 yaşından küçükler için alkollü içecek ya da sigara satın alması veya ikram etmesi de suç teşkil ettiği için, tespit edilen kişiler festival alanı dışına çıkarılacaktır.

11) Tüm festivallerimizi katılımcılarımızın özgürce eğlenmesi için düzenliyoruz. Ancak özgürlük başkasını rahatsız etmek değildir. Lütfen aşırıya kaçan davranışlardan uzak durunuz. Uyarılara rağmen aşırı davranışlara devam eden katılımcılar festival alanı dışına çıkarılacaktır.

12) Sahte bilet ihtimali olabileceği için bilet satış noktaları dışında satılan biletleri almamanızı tavsiye ederiz.

13) Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.

14) Festival katılımcılarına SMS ile gönderilen bilet ve QR kodlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır.

15) Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

16) Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Buna uymayan katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

17) Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, reçetesiz ilaç, açık paket sigara ve tütün, her türlü yiyecek ve içecek, cam, plastik şişe, teneke, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (deodorant, böcek ilacı vb.), kesici ve delici maddeler alınmayacaktır!

18) Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemenizi tavsiye ederiz.

19) Festival alanında bulunan eşyalar festival merkez ofisine bırakılır. Bulunan eşyalar festival sonunda en yakın polis karakoluna tutanakla teslim edilir.

20) Kamp & kombine bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. Çadırınız kurulduktan sonra yerini unutmamanızı tavsiye ederiz.

21) Kamp alanında çadır kurulumları esnasında görevli personel çadır ölçüleri ve kişi sayısını göz önüne alarak gereksiz alan kullanımlarına izin vermeyecektir.

22) Festival alanı içerisinde kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.

23) Festival ve kamp alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır!

24) Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların festival alanına giriş yapmasına izin verilmemektedir.

25) Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte, Sağlık Bakanlığı onaylı ve düzenli denetlenen yiyecek-içecek stantları olacaktır. Festival alanı dışındaki seyyar satıcılardan zehirlenme olasılığını düşünerek yiyecek-içecek alınmamasını tavsiye ederiz.

26) Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılacak ve bakımı ve temizliği ilgili firmamız tarafından yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda yaşanacak aksilikler belli süreyle tüm WC’lerin kullanımını engelleyebilir.

27) Festival alanının 24 saat hizmet verecek bir ilk yardım çadırı ve ambulans bulunacaktır.

28) Festivale giriş sırasında katılımcıların kullanması gereken reçeteli ilaçlar tutanakla teslim alınacak ve ilk yardım çadırına teslim edilecektir. İhtiyaç halinde ilaçlar buradan alınabilecektir.

29) Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. Kendi güvenliğiniz için gerekli olmadıkça alanı terk etmeyiniz.

30) Basın ve organizasyon tarafından festival süresince görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

31) Tüm GSM operatörleri alanda mobil baz istasyonları kurarak kapsama gücünü artırmaktadır. Festival alanında yaşanacak bağlantı sorunları operatörlere aittir.

32) Organizatör uygun görmediği kişiyi biletini iade etmek koşulu ile etkinliğe almama hakkına sahiptir.

33) 18 yaş alti katilimcilarin yanlarinda ebeveyn olmadan kamp alaninda kalmalari yasaktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir