Tortuga Kuşadası Aquapark 2023

Atlantique Holiday Club sınırları içinde bulunan eğlenceli su parkı Tortuga, adını Atlantik okyanusunda bulunan Karayip adalarından biri olan korsan adası Tortuga’dan almıştır. Bünyesinde bulunduğu otelin isminden esinlenerek yola çıkılmış ve korsan adası temalı harika bir su parkı inşa edilmiştir. Tortuga, yüzyıllarca korsanların elinden asla bırakmadığı ve sayısız efsaneye konu olmuş bir adadır. Öyle ki bu efsaneler günümüze kadar ulaşmış ve birçok filme, bilgisayar oyununa dahi konu olmuştur. Bu efsanelerden yola çıkılarak dizayn edilen su parkı Tortuga, en az adının geçtiği efsaneler kadar maceralı, adrenalin ve sınırsız eğlence dolu alanlar ve aktivitelerle bezenmiştir. Kendinizi gerçek bir korsan adasında hissedeceğiniz, geçirdiğiniz her anın tadına varacağınız Atlantique kıyılarında nacizane bir aqua park olarak hizmet vermektedir.

Tortuga Kuşadası Aquapark’ta Neler Var?

Tortuga Pirate Island Aqua Park, Kuşadası Sahil Siteleri mevkiinde, Atlantique Holiday Club bünyesinde bulunan korsan adası temalı 20.000 m2 alandan oluşan bir su parkıdır. Misafirlerine hem tüm gün bitmeyen bir eğlence imkanı; hem de stresten uzaklaşıp egzotik, sakin bir gün geçirme fırsatı sunan Tortuga Pirate Island’ da macera, adrenalin ve dinginliği bir arada bulabilirsiniz.

Aqua park içinde toplamda 14 adet su kaydırağı ve mini çocuk havuzu, korsan çocuk havuzu, 3 adet düşme havuzu, Ahtapot yüzme havuzu ve sakin nehir olmak üzere toplamda 8 adet farklı niteliklerde havuz bulunmaktadır. Sunduğu kaliteli aktivitelerle gün boyu tempoyu düşürmeden eğlendiren bir su parkıdır. Bunlara ek olarak canlı DJ performansı, lezzetli yiyecek – içecek seçenekleri ve çocuklar için özel iki adet çocuk havuzu; büyük bir alan kaplayan kids club’ı ile hizmet kalitesini ikiye katlar.

Tortuga Kuşadası Aquapark Giriş Ücreti 2023

NOT : Sitemizde yayınlanan fiyatlar bilgi amaçlıdır. Geçerli olan fiyatlar Tortuga Kuşadası Aquapark tarafından bildirilen fiyatlardır.

Resmi, Bayram Tatilleri ve Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) AquaPark Girişleri Yalnızca Aileler içindir.

Tortuga Kuşadası Aquapark Çalışma Saatleri :

Pazartesi 10:00-18:00
Salı 10:00-18:00
Çarşamba 10:00-18:00
Perşembe 10:00-18:00
Cuma 10:00-18:00
Cumartesi 10:00-18:00 AquaPark Girişleri Yalnızca Aileler içindir
Pazar 10:00-18:00 AquaPark Girişleri Yalnızca Aileler içindir

Tortuga Kuşadası Aquapark’a Nasıl Gidilir?

Adresi : Cumhuriyet Caddesi No:1 Kuşadası / Aydın
Telefonu : 0 256 633 13 20 & 0 533 580 38 31

Tortuga Kuşadası Aquapark Nerede? Konumu :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir